wtorek, 4 lutego 2014

Proszę pani, czyli przygoda

Jak może niektórzy z nas zauważyli, na moim blogu www.toyah.pl, od dłuższego czasu jest link do bloga pewnej nauczycielki, który, kiedy go pierwszy raz zobaczyłem, zrobił na mnie takie wrażenie, że moją pierwszą myślą, było: „Jaka szkoda, że ja tak nie potrafię. I to niekonieczenie nie potrafię pisać – choć to też – ale tak czuć, tak myśleć i tak być.
I oto, okazuje się, że nasza nauczycielka wystartowała w tym roku w konkursie Onetu o tytuł Blogu Roku 2103. W związku z tym, zachęcam wszystkich do głosowania na blog proszepani.blogspot.com.
Żeby zagłosować, nie trzeba wiele: wystarczy za jedyne 1,23 zł. wysłać SMS-a o treści B00131 na numer 7122. Zwracam tylko uwagę, że w numerze bloga znak "0" to cyfra zero. Trzeba też pamiętać, aby nie wstawiać w treść SMS-a spacji!
Głosowanie niestety trwa już tylko zaledwie do czwartku, a więc do 6 lutego do godziny 12:00. Musimy więc się bardzo spieszyć. W związku z tym, przepraszam wszystkich, którzy czekają na kolejny tekst, ale w tej sytuacji, do czwartku do 12.00 zostajemy tylko z tym apelem.
I niczym więcej. A ja w tym czasie zajmę się może pisaniem książki o języku. Jedną czwartą już mamy.

4 komentarze:

 1. http://proszepani.bogspot.com/

  "On Blogger since March 2013
  Profile views - 1645"

  Nie będzie łatwo. Ale dobrze. Niech wiedzą, że można się zebrać, i "podnieść ten ciężar".

  OdpowiedzUsuń
 2. @A-Tem
  Oczywiście że można. To jest kwestia jakichś 500 esemesów. Dziś wieczorem jeszcze może Gabriel coś wrzuci u siebie, i będziemy walczyć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo serdecznie za te walkę dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 4. @proszęPani
  Mówię, jak jest.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.