poniedziałek, 14 września 2020

Integrator: Misiewicz Platformy

I stało się. Nowa nadzieja, prezydent-prawie Polski, znawca muzyki i literatury, bibliofil, językoznawca, bywalec brukselskich salonów, a najważniejsze, człowiek o sercu chłopca poszedł do klubu. I dał się nagrać, Rafał "Misiewicz".

Ratusz milczy, Rafał puszcza filmik ze skaczącym po schodach Grantem, a fora dyskusyjne brną w kanał czy Jamiroquai to muza dla wykształciuchów z wielkich miast czy, przepraszam, pedałów. Przepraszam, bo takie tam sobie dyskusje lekkim ściekiem płyną. W Internecie. 

Bo do Wisły tradycyjnie walą grubą rurą te prawdziwe a smród przy tym, że ryby do góry brzuchem pływają. Szczęściem knajpa w której Rafał pił wodę (no przecież) jest w górze rzeki - więc luzik, a wszystko co niżej to zemsta na tych co źle głosowali. I czy to od nadmiaru procentów - wróć! od nadmiaru zanieczyszczeń w spożywanej wodzie - czy to od zmęczenia, a jednak lepkim jęzorem tłumaczył, że w jego mieście musi lecieć "zajebiste" funky. Niedoszły dowódca sił zbrojnych. A jeszcze traf chciał tak, że DJem, któremu nasz dżentelmen oznajmij, że może być bity, była kobieta no ale przecież nic się nie stało. A już najbardziej nic się nie stało, że się wydało dlaczego wciąż nie ma Solidarności, tej Nowej, jako że głowa rano już nie taka tęga, no i odespać trzeba swoje wkońcu. W końcu. Muszę się pilnować, bo to może Rafał literat przeczytać, dla odmiany po polsku.

I tylko Bartka mi żal. On także poszedł, na disco, eksponować stanowisko. Próbowała potem chłopina wytrwale płynąć w górę rzeki przez czas jakiś aż porwał go prąd, tyle go widziano. Tak się kończą kariery gdy nie jesteś funky.

"Nic się nie stało" - taka komedia warszawska. A jak Ty wygłupisz się w kolejnych wyborach dla Rafała?

https://youtu.be/dfytjARWj08

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.